Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień!

Napisz do nas!

SYLWESTER `2008


nasze zdjęcie zbiorowe Sylwester i rok 2008 - przeszły do historii. Tradycyjnie zacnie i hucznie pożegnaśmy Stary i przywitaliśmy Nowy Rok!:)) Nasi Goście jak zawsze włączyli się do przygotowań - Agnieszka Architekt przyjęła dowodzenie w kwestii balonowej - efekty były znakomite!:))

Tymczasem sylwestrowy śnieżek raczył był tylko przyprószyć nasze pagórki i ozdrobił drzewa - więc cóż - pojechaliśmy pożegnać Stary Rok zaprzęgami, ale jak to na wozach - było barrrrrdzo wesoło i śpiewnie, no i oczywiście gorąco - rozgrzewał nas grzaniec i różne przednie trunki!:))

Królowa i Król Balu - Nastka i Kacper - byli bardzo zaaferowani!:)) Po powrocie wszyscy szybciutko i sprawnie przywdziali sylwestrowe przebrania i mogliśmy już podać prosiaczka pieczonego w całości, czyli oficjalnie otworzyć imprezę... Mówią, że kierzbuński prosiaczek to jest to!:)) Większość brała dokładki!:))

moje tegoroczne przebranie wygrało Konkurs!:))) Tegoroczne przebrania były bardzo ciekawe, najbardziej jednak zrobiły na mnie wrażenie dwa Strachy na Wróble i Wiedźma, choć oczywiście nie można było obojętnie przejść obok innych, np. Wiosny, Narciarza i oczywiście seksownej Pani Policjantki!:))) Tymczasem w Konkursie na Najlepsze Przebranie - wygrało moje - Skarb Piratów, poraz pierwszy w życiu kupione, a nie zrobione!... Natomiast jednogłośnie Królem i Królową Balu zostały dzieci, które zresztą bawiły się tak dobrze jak dorosli - Nastka i Kacper. Zostaliśmy uhonorowani szampanem z iloscią "bąbelków" odpowiednią do wieku!:))

Po ogłoszeniu wyników konkursu czas już było zebrać się do stajni, aby tam razem z naszymi końmi i szampanem powitać Nowy, 2009 Rok... Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy strzelały w powietrze sztuczne ognie. Na ten moment zawitali do nas Rodzice - i - poraz pierwszy, ale na pewno nie ostatni - buddyści.

Sylwestrowy tydzień spędziliśmy wesoło jak to zwykle - kalambury, sztućce, i trafił nam się wyjątkowy, cudownie bawiący się "psychiatra"!:))) W końcu spadł nawet śnieg i przymroziło - Anula zrobiła świetne zdjęcia koniom na pastwisku. A ci, którzy nie bali sie mrozów - jeździli konno zarówno w tereny, jak i na hali!:)))


FOTOREPORTAŻ SYLWESTROWY
2008:

PRZYGOTOWANIA
czyli wielkie coroczne dmuchanie balonów!...


KULIG
w wydaniu na kołach!:)))
oj, humory dopisywały!:)))


na imprezę schodzą pierwsi przebierańcy,
a czeka na nich pieczony prosiaczek!:))


NOWY ROK
spędziliśmy jak zawsze w stajni
- tam życzyliśmy sobie w najlepsze,
a potem wystrzeliły sztuczne ognie!:))


OKOLICE SYLWESTRA
nasz superpsychiatra z asystą i inne wieczorne zajęcia...
zima na pastwisku w obiektywie Anuli
i kryta ujeżdżalnia!:))


Kochani - minął nam kolejny rok życia - a Nowy, 2009 Rok będzie dla nas bardzo ważny - jest to nasz 15-ty rok w Kierzbuniu, a ja w tym roku obchodzę podobno dość istotne urodziny!:)))

Życzymy Wam i sobie dużo zdrowia, szczęscia i wszelkiej pomyślności, ale przede wszystkim, abyśmy w tym roku nie stracili ani jednego dnia!:)))) Życie jest tak krótkie... zatem kochajmy się, wspierajmy się i bądźmy sobie bardzo życzliwi!!!
I - do zobaczenia za rok!!!!!


NEWSLETTER