logo stadniny

O NAS:

Strona główna

Stadnina

Nasze konie

Nasze pokoje

Galeria obrazów

Historia majątku

Tradycje kawaleryjskie

Bawimy się

Zdjęcia

Atrakcje okolicy

Księga gości

Dojazd

Kontakt


STADNINA KONI
KIERZBUŃ
11-010 Barczewo


Zapraszamy
cały rok!!!

Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień! Napisz do nas!

wtyczka facebook
nagłówek strony

Nasze pokoje

dworek w kierzbuniuNasz dom pamięta jeszcze czasy średniowiecza - bardzo dobrze zachowały się XIV-wieczne piwnice. Ostatnia poważna przebudowa była na przełomie poprzedniego wieku. My także przyczyniliśmy się do tego, jak dom dziś wygląda. Dziś z ogromną radością zapraszamy Cię do przytulnych, wygodnych pokoi z komfortowymi łazienkami. W większości działa ogrzewanie podłogowe (także pod prysznicem). W większości można też korzystać z sieci wi-fi.

Wszystkie pomieszczenia w naszym domu obwieszone są obrazami, które powstały podczas plenerów artystycznych w naszej stadninie. Obrazy te przedstawiają nasze konie, krajobrazy, ulotne chwile. Na łóżkach leżą milutkie koce-kapy, rzecz jasna z motywem końskim. Okna zaopatrzone są w profesjonalne moskitiery. Wszystko z myślą o komforcie naszych Gości! :)
Jak piszemy na stronie wejściowej - nie ma w Kierzbuniu telewizora, bo stawiamy na aktywny wypoczynek i wspólne spędzanie czasu. Stąd rzeczywiście nie znajdziecie nigdzie tv, choć czasem oglądamy kino domowe - z rzutnika!:))
Miętkie, biuro i jadalnia
sala z kominkiemJuż za samymi drzwiami wejściowymi powitamy Was przytulnie na tzw. miętkich (kanapkach i fotelach), gzie najczęściej koncentruje się kameralne życie kierzbuńskie:))) Tuż obok jest biuro - czyli nasze małe centrum zarządzania oraz oczywiście barek i kuchnia, wielkie królestwo smakołyków Babci Halinki!:))

A to nasza jadalnia czyli biesiadnia. Tutaj jemy, tańcujemy, obchodzimy spadowe i inne bardzo ważne okazje i uroczystości!:))

Zajrzyj do galerii, a zobaczysz wszystko dokładnie.
Sala konferencyjna
sala konferencyjnaNa parterze na przeciwko wejścia do jadalni znajduje się wejście do sali konferencyjnej. Jest to sala, w której odbywają się szkolenia, warsztaty, prezentacje multimedialne dla naszych kursantów. Tutaj też oglądamy zdjęcia i filmy z treningów oraz filmy instruktażowe oraz rozgrywamy konkursy podczas obozów.

Do sali należy też osobna łazienka i sprytny schowek na stoły i krzesła - w razie potrzeby sala może się zmienić także w taneczną.
I piętro - 14 pokoi
pokójNa pierwszym piętrze za to jest aż 11 pokoi, większość 2-3 osobowe, a każdy inny. Są pokoje ze ścianami prostymi, a są też pokoje na poddaszu. W siedmiu pokojach na tym piętrze są fikuśne okienka z luksferów między pokojem i jego łazienką.

Na szczególną uwagę zasługują łazienki - nowoczesne, śliczne i wygodne - z dużymi lustrami, dużą ilością półek, wieszaczków, no i z podgrzewaną podłogą.

Otwórz galerię - i wybierz pokój dla siebie:
II piętro - pokoje 14-17
nasze pokojeNa samym czubku domu są jeszcze cztery pokoje: (14 - 17). Są to pokoje z łazienkami (3- i 6-osobowe), z modrzewiową podłogą. Każdy z tych pokoi ma skośne ściany, i w każdej łazience na tym piętrze jest okno.

Na małym holu wspólnym dla tych czterech pokoi przygotowaliśmy też przyjemne miejsce do wypoczynku. Stara warmińska skrzynia posażna przypomina nam, jak bardzo szacowny jest nasz dom!

Zapraszamy Cię do naszego niepowtarzalnego, klimatycznego domu!!!
STADNINA KONI KIERZBUŃ oferuje Państwu jazdę konną na Mazurach: wczasy w siodle, obozy jeździeckie, weekendy w stadninie, rajdy konne, egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ. Zapraszamy także imprezy firmowe integracyjne. Proponujemy warsztaty rozwoju osobistego i zielone szkoły.
konik lucy

OFERTA:

Jazda konna

Sport

Odznaki PZJ

Rajdy konne

Obozy jeździeckie

Wczasy w siodle

Ferie w siodle

Imprezy integracyjne

Weekend w stadninie

Sauna

Zielone szkoły

Plenery art.

Wielkanoc

Konie na sprzedaż

Hotel dla koni

Stanówka

HorseCoaching


Cennik

Rezerwacja
NEWSLETTER