logo stadniny

O NAS:

Strona główna

Stadnina

Nasze konie

Nasze pokoje

Galeria obrazów

Historia majątku

Tradycje kawaleryjskie

Bawimy się

Zdjęcia

Atrakcje okolicy

Księga gości

Dojazd

Kontakt


STADNINA KONI
KIERZBUŃ
11-010 Barczewo


Zapraszamy
cały rok!!!

Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień! Napisz do nas!

wtyczka facebook
nagłówek strony

KONIE NA SPRZEDAŻ

Oferujemy na sprzedaż doskonałe konie własnej hodowli. Nasz hodowla opiera się na klaczach sportowych i rekreacyjnych, które kryte są doskonałymi, uzdolnionymi ogierami głównie rasy szlachetna półkrew z dużą domieszką ras zachodnich (KWPN, holszt, han, sf).

Konie od urodzenia mają zapewniony stały, codzienny ruch na ogromnym, pagórkowatym pastwisku. Dzięki temu charakteryzuje je żelazne zdrowie, świetnie rozwinięte, mocne stawy i muskulatura oraz przede wszystkim bardzo dobry charakter. Konie regularnie odrobaczane i werkowane, zajeżdżane króciutko w w wieku 3 lat - regularne treningi zaczynają jako czterolatki. Są szkolone systematycznie przez wykwalifikowane osoby.

Takie warunki odchowu źrebiąt i młodzieży powodują, że nasze konie są silne, zdrowe i sprawne do późnej starości. W Stadninie Koni Kierzbuń na co dzień można zobaczyć bardzo dobrze wyglądające konie, pracujące w wieku ponad 20 lat!

Polecamy DZIERŻAWĘ KONI
jako alternatywę do kupna konia. Kupno konia to odpowiedzialność i często duże obciążenie tak finansowe jak i organizacyjne. Zanim kupisz konia sprawdź, czy podołasz nowym obowiązkom.
Umowę dzierżawy zawieramy na rok, bez możliwości wywiezienia konia do innej stajni. Na rok przejmiesz prawa i obowiązki względem dzierżawionego konia. Sprawdź zakładkę „Nasze konie”. Miesięczny koszt: 1200zł.

KONIE NA SPRZEDAŻ - oferta:
<--!

OSTATNIO SPRZEDANE:
Rokita, Horacy – konie zakupiła pani Aleksandra Lusina, dwukrotna Mistrzyni Polski w Skokach


STADNINA KONI KIERZBUŃ oferuje Państwu jazdę konną na Mazurach: wczasy w siodle, obozy jeździeckie, weekendy w stadninie, rajdy konne, egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ. Zapraszamy także imprezy firmowe integracyjne. Proponujemy warsztaty rozwoju osobistego i zielone szkoły.
konik lucy
NEWSLETTER