logo stadniny

O NAS:

Strona główna

Stadnina

Nasze konie

Nasze pokoje

Galeria obrazów

Historia majątku

Tradycje kawaleryjskie

Bawimy się

Zdjęcia

Atrakcje okolicy

Księga gości

Dojazd

Kontakt


STADNINA KONI
KIERZBUŃ
11-010 Barczewo


Zapraszamy
cały rok!!!

Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień! Napisz do nas!

wtyczka facebook
nagłówek strony

Plenery artystyczne

To najmniejsza z prac, jak zmieściła się do skanera! :)) Autorką jest Olga Kokoryn, artystka ze Szczytna Zwykle późną wiosną i na jesień zapraszamy do Kierzbunia artystów i chętnych do nauki amatorów. W czasie 1-2 tyg. malują obrazy, akwarele, rzeźbią, kują żelazo, lepią w glinie. Twórcza, artystyczna atmosfera roztacza się w naszej stadninie. Tematy prac są różne.

Artyści czerpią natchnienie głównie z krajobrazów, bogatej historii majątku, rzadziej ich prace przedstawiają konie. A szkoda. Twórcy są zauroczeni malowniczymi widokami wokół stadniny, a swoje zauroczenia przelewają na płótna.Bartolomeus 3m wysokości wita i żegna wszystkich naszych gości!... Po każdym plenerze zostają prace, które ozdabiają wszystkie wnętrza, łącznie z pokojami dla gości. Mamy ogromny sentyment do tych prac, ponieważ każda z nich to kawałek naszego Kierzbunia.

Większość prac można kupić, jedna jednak zostanie z nami na zawsze. Jest to rzeźba 3 - 4 m długości wyobrażająca rycerza Bartolomeusa von Kirschbaum, założyciela naszego majątku. Bartolomeus stoi przy wjeździe do samej stadniny. Do jego wizualizacji przyczynił się wiatr, który złamał klon rosnący w alei wiodącej do stadniny.


ROCZNE PLANY ARTYSTYCZNE:

nasz pierwszy koń - Billi
Część tych prac możecie Państwo obejrzeć na podstronie GALERIA OBRAZÓW Większość z nich można kupić, choć z niektórymi pracami wiąże nas taki sentyment, że pozostaną z nami w naszym Kierzbuniu!...
STADNINA KONI KIERZBUŃ oferuje Państwu jazdę konną na Mazurach: wczasy w siodle, obozy jeździeckie, weekendy w stadninie, rajdy konne, egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ. Zapraszamy także imprezy firmowe integracyjne. Proponujemy warsztaty rozwoju osobistego i zielone szkoły.
konik lucy

OFERTA:

Jazda konna

Sport

Odznaki PZJ

Rajdy konne

Obozy jeździeckie

Wczasy w siodle

Ferie w siodle

Imprezy integracyjne

Weekend w stadninie

Sauna

Zielone szkoły

Plenery art.

Wielkanoc

Konie na sprzedaż

Hotel dla koni

Stanówka

HorseCoaching


Cennik

Rezerwacja
NEWSLETTER