logo stadniny

O NAS:

Strona główna

Stadnina

Nasze konie

Nasze pokoje

Galeria obrazów

Historia majątku

Tradycje kawaleryjskie

Bawimy się

Zdjęcia

Atrakcje okolicy

Księga gości

Dojazd

Kontakt


STADNINA KONI
KIERZBUŃ
11-010 Barczewo


Zapraszamy
cały rok!!!

Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień! Napisz do nas!

wtyczka facebook
nagłówek strony

Rajdy konne

Na trasie rajdu Co roku w maju, czerwcu, wrześniu i październiku wybieramy się w trasę - na dwudniowe, trzydniowe i dłuższe rajdy konne, nasze coroczne "desery" jeździeckie...

Uczestnikiem w siodle może być wyłącznie zaawansowany jeździec, który opanował sztukę kłusa, galopu oraz samodzielnego czyszczenia i siodłania.

Zwykle jedzie z nami również wóz taborowy - z prowiantem, piżamkami i potencjalnymi jeźdźcami.

Na trasie rajdu Nie zwiedzamy zabytków, cała trasa przebiega lasami i łąkami, między wieloma jeziorami. Podczas całego rajdu z rzadka tylko przekraczamy podrzędne drogi asfaltowe biegnące przez warmińskie wsie zatopione w lasach.

Całość ma charakter konnej wyprawy survivalowej. Nocujemy w śpiworach, na karimatach lub materacach, w stodołach, młynach i tym podobnych przybytkach.
Na trasie rajdu Rajdy zwykle zaczynają się w piątek wieczorem przy kominku, kiedy to omawiamy trasę, przydzielamy konie, obowiązki podczas rajdu itd. Następnego dnia po śniadaniu szczególnie starannie czyścimy konie, po raz ostatni przeglądamy sprzęt, troczymy jedzenie, szczotki do czyszczenia koni - i ruszamy na trasę !!! Nasze szczoteczki do zębów i piżamki w tym czasie jadą do zaprzyjaźnionej stadniny, w której tej nocy przenocuje nasz tabor.
Na trasie rajduA nas nie ogranicza już czas, nie kontroluje żona, mąż, ani szef. Jesteśmy tylko my, konie i przestrzeń. Co jakiś czas robimy przerwy, rozsiodłujemy konie, przy ognisku zjadamy traperski obiad. Konie poimy w napotkanych jeziorach, nie zapominając, że i konie i ludzie lubią pływać...

Czasem zrobimy jakiś bezkrwawy... Fantazja ułańska towarzyszy nam na każdym rajdzie!:))

Na trasie rajduWieczorem szczęśliwi i zmęczeni dojeżdżamy do naszej bazy. Teraz przede wszystkim dbamy o konie, dopiero potem o własne potłuczone pupy. Zmęczenie nie jest jednak aż tak uciążliwe, by przeznaczyć tak pięknie rozpoczęty wieczór wyłącznie na sen...

Następny dzień jest trudniejszy do wytrzymania, ale gdy z ulgą dojeżdżamy do Kierzbunia - już tęsknimy za następnym rajdem !...


jeziorko!:))Wybieramy się od dłuższego czasu na rajd tygodniowy. Strach się bać jak będzie fajnie!


Ceny:

Rajd konny dwudniowy:
- 600zł,
Rajd konny jednodniowy: - 350zł.

W cenę rajdu wliczone są: jazda konna podczas rajdu, utrzymanie koni, opieka instruktora. Ubezpieczenie NNW we własnym zakresie. Nocleg i wyżywienie według cennika. Na rajd należy zabrać własny śpiwór i materac lub karimatę.

rezerwuję!

STADNINA KONI KIERZBUŃ oferuje Państwu jazdę konną na Mazurach: wczasy w siodle, obozy jeździeckie, weekendy w stadninie, rajdy konne, egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ. Zapraszamy także imprezy firmowe integracyjne. Proponujemy warsztaty rozwoju osobistego i zielone szkoły.
konik lucy

OFERTA:

Jazda konna

Sport

Odznaki PZJ

Rajdy konne

Obozy jeździeckie

Wczasy w siodle

Ferie w siodle

Imprezy integracyjne

Weekend w stadninie

Sauna

Zielone szkoły

Plenery art.

Wielkanoc

Konie na sprzedaż

Hotel dla koni

Stanówka

HorseCoaching


Cennik

Rezerwacja
NEWSLETTER