logo stadniny

O NAS:

Strona główna

Stadnina

Nasze konie

Nasze pokoje

Galeria obrazów

Historia majątku

Tradycje kawaleryjskie

Bawimy się

Zdjęcia

Atrakcje okolicy

Księga gości

Dojazd

Kontakt


STADNINA KONI
KIERZBUŃ
11-010 Barczewo


Zapraszamy
cały rok!!!

Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień! Napisz do nas!

wtyczka facebook
nagłówek strony

Jeździecki Klub Sportowy KIERZBUŃ

Artur Żywicki na Amsterdamie - Ogólnopolska Olimppiada Młodzież 2006 Nasz klub działa od kwietnia 1998r. Zajmujemy się działalnością sportową, rekreacyjną, kulturalną i rehabilitacją. Jesteśmy nierozerwalnie związani z macierzystą SK Kierzbuń.
Jesteśmy zarówno organizatorami zawodów jeździeckich i innych imprez, w tym zgrupowań z najlepszymi trenerami polskimi, jak również jesteśmy uczestnikami imprez jeździeckich organizowanych przez inne kluby. Dysponujemy hipodromem 50x100m, krytą ujeżdżalnią 22x45m i bardzo dobrymi końmi.


kalendarz zawodów 2006 _ _ _ zawodnicy _ _ _ historia zawodów od 1996


Kalendarz na rok 2006 Zostań sponsorem!!!!!

DATA KLASY NAZWA POBIERZ
22-23.04 LL, L, P, N Wiosenne Zawody w Skokach wyniki
10-11.06 LL, L, P, N Oficjalne Zawody w Skokach wyniki
7-8.10 LL, L, P, N,
DERBY
Wielkie Derby Kierzbuńskie wyniki
4.11 Bieg Myśliwski HUBERTUS fotoreportaż i relacja

Artur Żywicki i Marta Siwczak z Janem Kowalczykiem Nasi zawodnicy: Zrzeszamy blisko 20 czynnych zawodników oraz sporą liczbę sympatyków.
Przez nasz klub od 1998r. przewinęło się mnóstwo nazwisk, z których dziś reprezentują nas m.in. Małgosia Guślakow, Henryk Hołowaczyk, Adam Jaworski, Artur Żywicki, Andrzej Ciesielski, Karolina Moździara, Henryk Kwapis, Ania Giedryś. Inni albo już nie jeżdżą sportowo (jak Zosia Kurpaska czy Marcin Wilczek, którzy to "zeszli na psy" i w tej dziedzinie mają niezłe osiągnięcia), albo wchłonęły ich bogatsze kluby: np. Paulinę Adamiak, czy Martę Siwczak.

W historii naszego klubu NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA MIELI/mają: Marcin Wilczek, Zosia Kurpaska i Artur Żywicki - wszyscy na imprezach ogólnopolskich.

nasza najmłodsza klubowiczka - Karolina Moździara na Billim Nasz klub od zimy 2005r. wraz z pracowitą Mamą oraz Gosią Guślakow - sponsoruje i wkłada pracę w młodą obiecującą zawodniczkę - Karolinę Moździarę. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy!:))) Karolina startuje w kl. L, P. Jej podstawowym koniem obecnie jest Apacz i Billi, zaczyna trenować Lubczyka i chwilowo startuje również na Lunie.
Pozostali zawodnicy trenują w swoich stajniach, zwykle w kl. LL, L.
Imprezy jeździeckie organizowane przez Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń cieszą się dobrą sławą i mają odpowiednią oprawę. Wszystkie objęte były/są Patronatami kolejnych Wojewodów Olsztyńskich i mediów, także ogólnopolskich.
Ogromną wdzięczność czujemy do sponsorów, szczególnie tych stałych, długoletnich, bo w dużej mierze dzięki nim zawody te na stałe wpisały się w świadomość zawodników i publiczności. Zawodnicy wiedzą bowiem, że w Kierzbuniu zawsze można liczyć na atrakcyjne nagrody i przyjazną atmosferę, a publiczność bawi się doskonale nawet podczas deszczu!


ZAWODY, SZKOLENIA, HUBERTUSY, KURSY
zorganizowane w SK Kierzbuń :

Rok 1996

1-3 maja - Ogólnopolskie Zawody w Długodystansowych Rajdach Konnych wpisane w międzynarodowy kalendarz imprez rajdowych ELDRIC

Rok 1997

VIII Mistrzostwa Polski w Długodystansowych Rajdach Konnych, główną nagrodą był Fiat 126 Maluch, a relacje z imprezy podawano w radiu i prasie ogólnopolskiej oraz kilka razy w telewizji, m.in. w Teleexpresie

Rok 1998 Rok 1999 Rok 2000

Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody Kierzbuń`2000. w edycjach: Rok 2001 Rok 2002

Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody Kierzbuń`2002.w edycjach : poza tym w dniach 16-17 listopada 2002 odbyło się też szkolenie z Panem Wojciechem Mickunasem

Rok 2003

Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody Kierzbuń`2003. w edycjach : Rok 2004

Zawody w Skokach przez Przeszkody Kierzbuń`2004. w edycjach : Pozostałe inicjatywy JKS Kierzbuń: Rok 2005

Zawody w Skokach przez Przeszkody Kierzbuń`2004. w edycjach : Pozostałe inicjatywy JKS Kierzbuń: Rok 2006
STADNINA KONI KIERZBUŃ oferuje Państwu jazdę konną na Mazurach: wczasy w siodle, obozy jeździeckie, weekendy w stadninie, rajdy konne, egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ. Zapraszamy także imprezy firmowe integracyjne. Proponujemy warsztaty rozwoju osobistego i zielone szkoły.
konik lucy

OFERTA:

Jazda konna

Sport

Odznaki PZJ

Rajdy konne

Obozy jeździeckie

Wczasy w siodle

Ferie w siodle

Imprezy integracyjne

Weekend w stadninie

Sauna

Zielone szkoły

Plenery art.

Wielkanoc

Konie na sprzedaż

Hotel dla koni

Stanówka

HorseCoaching


Cennik

Rezerwacja
NEWSLETTER