logo stadniny

O NAS:

Strona główna

Stadnina

Nasze konie

Nasze pokoje

Galeria obrazów

Historia majątku

Tradycje kawaleryjskie

Bawimy się

Zdjęcia

Atrakcje okolicy

Księga gości

Dojazd

Kontakt


STADNINA KONI
KIERZBUŃ
11-010 Barczewo


Zapraszamy
cały rok!!!

Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień! Napisz do nas!

wtyczka facebook
nagłówek strony

STANÓWKA

ogier hanowerski Folio W sezonie 2011 oferujemy Państwu krycie ogierem Folio oraz inseminację klaczy każdym nasieniem dostępnym na rynku..

Folio - rasa: hanowerska

próba dzielności: bdb
pkt. bonitacyjne: 80
kategoria: I

wzrost: 169cm
obwód klatki piers.: 198cm
obwód nadp.: 22cm

FOLIO FALKE FERRO
DIA
BERONA BRACK
WINDHEXE

Folio urodził się 20.04.1987r. w HauptGestut Ganschow. pełen rodowód.

Ogier FOLIO ukończył w Niemczech ZT z wynikiem bdb, wykazując duzy talent w kierunku ujeżdżenia, co udowodnił w polskiej hodowli swoim potomstwem dając championów, wice-championów i zdobywców płatnych lokat Championatów Polski Młodych Koni (Fart, Farenheit, Romanzo). Dał kilka uznanych ogierów, ale przede wszystkim jest ojcem utalentowanych koni sportowych i doskonałych klaczy matek. Potomstwu przekazuje urodę, serce do rywalizacji sportowej, witalność życiową i doskonały ruch w połączeniu z bardzo dobra jezdnością. Rodowód ogiera Folio oparty jest o hanowerskie linie ogierów: FLING, DOLMAN I ALNOK-ALDERMAN z umiejętnym dolewem krwi angielskiej, wynoszącym 18,75%. Ogier Folio przez swego ojca jest przedstawicielem linii ogiera hanowerskiego FLING-FEINERR KARL.

Folio jest urodziwym, w wieku 24 lat nadal pełnym energii i pięknym, zdrowym ogierem. O jego wieku świadczy jedynie siwizna na głowie. Wygrał szereg wystaw hodowlanych, równiez z dużo młodszymi od siebie konkurentami. Jest doskonale związany, jego sylwetka w kwadracie, szlachetna głowa i pięknie osadzona szyja na skośnej łopatce są bardzo porządane w obecnym nowoczesnym typie konia sportowego.

W naszej stajni Folio juz się zasłużył - Finezja, na której Andrzej zdobyła najwyższe sukcesy (do klasy C włącznie) jest jego wnuczką. Mamy nadzieję, że ogier ten przyczyni się również do Państwa sukcesów sportowych i hodowlanych.
Warunki krycia ogierem FOLIO:
Inseminacja
Dodatkowo proponujemy krycie klaczy nasieniem schłodzonym i mrożonym dostępnych na rynku ogierów polskich i zagranicznych.
Opiekę weterynaryjną zapewnia lek. wet. Ewa Żyro.

Warunki inseminacji klaczy: Zapraszamy!
STADNINA KONI KIERZBUŃ oferuje Państwu jazdę konną na Mazurach: wczasy w siodle, obozy jeździeckie, weekendy w stadninie, rajdy konne, egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ. Zapraszamy także imprezy firmowe integracyjne. Proponujemy warsztaty rozwoju osobistego i zielone szkoły.
konik lucy

OFERTA:

Jazda konna

Sport

Odznaki PZJ

Rajdy konne

Obozy jeździeckie

Wczasy w siodle

Ferie w siodle

Imprezy integracyjne

Weekend w stadninie

Sauna

Zielone szkoły

Plenery art.

Wielkanoc

Konie na sprzedaż

Hotel dla koni

Stanówka

HorseCoaching


Cennik

Rezerwacja
NEWSLETTER