Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień!

Napisz do nas!

SYLWESTER `2010


kociaki sylwestrowe Sylwester 2010 przeszedł już do historii. Właścicie mozna powiedzieć śmiało, że 2010 był osobliwym rokiem. Sam koniec roku był natomiast szczególnie emocjonujący. Emocje na tyle zajęły uczestników imprezy, że chyba poraz pierwszy nie zrobiliśmy zdjęcia zbiorowego!:( W związku z tym ciężko było także przeprowadzić konkurs na najlepsze przebranie balu sylwestrowego... A szkoda, bo rzeczywiście wszyscy bardzo solidnie podeszli do tematu "sylwestrowe przebranie", co zresztą widać na zdjęciach. Najwięcej bylo piratów i piratek, wróżek i wróżów, no i międzynarodowych osobistości, głównie ze wschodu!:))) Nie zabrakło też kociaków, bobaska, punków, żołnierzy, satanisty i damy z lat 20-tych, a osobliwością był MUR i ekcentryczna różowowłosa panna w dwóch różnych tramkach...

Gwiazdą był brylujący na "parkiecie" Andrzej:) A ze dwie godziny po północy bardzo fajną niespodziankę zrobili nam buddyści, którzy zasilili nową emergią lekko podkruszone już szeregi imprezowiczów. Cóż, imprzeza trwała do rana, niektórzy skończyli zabawę o 8.30!:)

Na imprezie wyraźnie brakowało Architektów i Wiosny z Rodzinką!... Tym razem zatrzymały ich w domach obowiązki rodzinne, wielka szkoda!!!


FOTOREPORTAŻ SYLWESTROWY
2010:

PRZYGOTOWANIA:

czyli wielkie wspólne dmuchanko!...
a potem wieszanko


KULIG

w tym roku napadało rzeczywiście sporo śniegu, więc kulig udał się jak trzeba. No i sanek nie ciągnęły grubaski Pana Matyska, tylko nasze kierzbuńskie koniska - głównie Europa z Tokajem, choć troszkę popracowała nawet babcia Hattona!:)i nadszedł czas na prosiaczka
i na imprezę!:)))O PÓŁNOCY

wybraliśmy do stajni, gdzie razem z naszymi końmi
przywitaliśmy hucznie z szampanem i sztucznymi ogniami
NOWY 2011 ROKOKOLICE SYLWESTRA

korzystaliśmy z przepięknej zimy za oknem
jak i uroków domowych pieleszy!:)Drodzy Kierzbuniacy!... Oto nastał nam NOWY, 2011 już ROK... Mam ogromną nadzieję i życzenie, aby był to dobry, budujący i pozytywny czas w życiu nas wszystkich!... By królowały: przyjaźń, miłość, tolerancja i wzajemny szacunek!:))) A nieuknione ogniste spory niech zawsze dają początek wspaniałym, pozytywnym wibracjom!!!

Tego właśnie nam wszystkim życzymy
I do zobaczenia w Kierzbuniu!!!!!

Lucyna i Andrzej, z Anią, Madzią i Wojtkiem oraz Dziadkami


NEWSLETTER